Hakkımızda

27.09.2007 tarihinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın onayı ve  741 belge no ile Aka3 Yapı Denetim Firması olarak faaliyetine başlayan firmamız, İstanbul’un farklı ilçelerinde toplam yapı alanı yaklaşık  2.000.000  m2 olan çeşitli  projelerin yapı denetim hizmetini yapmıştır. Günümüzün değişen koşullarına uyum sağlayabilmek adına, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek, global ve teknolojik çözümler üretebilmek için gerekli teknik personel ve altyapıyı tamamlayarak çeşitli sektörlerin etüt, proje ve mühendislik hizmetlerini yürütmek amacıyla faaliyet alanlarını ve ismini değiştirerek AVRUPA YAKASI İNŞAAT PROJE MÜŞAVİRLİK ŞİRKETİ olarak faaliyetlerine devam etme kararı vermiştir.

Firmamız  sunduğu hizmet alanlarında toplam kalite yönetimi anlayışı ile en modern teknolojik ve bilimsel gelişmeleri kullanarak projelerini gerçekleştirmektedir. Fizibilite çalışmalarından avan projelere, uygulama projelerinden müşavirlik hizmetlerine geniş bir yelpaze dahilinde verdiği hizmetleriyle müşterilerine mühendislik, müşavirlik ve uygulama alanlarında komple çözümler sunabilmektedir. Ayrıca, birlikte hareket ettiğimiz iş ortaklarımız aracılığı ile çok çeşitli proje, inşaat ve işletme çözümleri sunarak hem zamansal, hem ekonomik olarak en efektif çözümler önerebilmektedir. Çalışmalarını mümkün olan en kısa sürede, azami doğruluk ve güvenilirlik seviyesinde tamamlayarak müşteri memnuniyetini hedeflemekte, işverenin iş süreçlerine ve kalite anlayışlarına önemli katkı sağlamaktadır.  Şirket bünyesinde bulunan ekipleri ve ekipmanları ile güvenilir ve modern, teknolojik ve bilimsel gelişmeleri kullanarak projelerini gerçekleştirmektedir.

AVRUPA YAKASI İNŞAAT PROJE MÜŞAVİRLİK olarak ekip çalışmasına, kişisel gelişime ve inovasyona verdiğimiz önemle de yapı ve mühendislik sektörünün en güncel uygulamalarını hayata geçirmeye devam ediyoruz.

Call Now ButtonHemen Arayın